Ośrodek terapii uzależnień "Ozdrowienie"

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ OZDROWIENIE

Kilka informacji o ośrodku

Prywatny ośrodek terapii uzależnień Ozdrowienie oferuje profesjonalne i kompleksowe leczenie uzależnień, poprzez różne formy terapii wykorzystywane zarówno w publicznych, jak i prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień.

Zapewniamy terapię przygotowaną przez specjalistów i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zróżnicowane formy terapeutyczne dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych. Pomagamy w leczeniu uzależnień takich jak alkoholizm, narkomania czy lekomania. 

Przeprowadzamy także konsultacje psychologiczne indywidualne oraz grupowe zajęcia terapeutyczne.

1.

Otoczenie

Nasz ośrodek terapii uzależnień zlokalizowany jest nad samym jeziorem Wądzyńskim, w gminie Bobrowo, w województwie kujawsko – pomorskim. Posiadamy dostęp do plaży, kąpieliska .

Bliskość natury sprzyja uporządkowaniu myśli, koi, wycisza i wspiera terapię. Ośrodek Ozdrowienie jest częścią kompleksu sportowo-rekreacyjnego, na terenie którego znajdują się: basen, jacuzzi, sauna, siłownia, kręgielnia, korty tenisowe i boiska, z których nasi podopieczni korzystają w ramach zajęć dodatkowych w pięknej miejscowość Wądzyn.

Otoczenie jezior i lasów sprzyja wyciszeniu się i korzystnie wpływa na proces, jakim jest leczenie alkoholizmu, narkomanii czy terapii innych uzależnień. Zapewniamy najlepszy komfortowy pobyt i warunki leczenia, które odbywa się w przyjaznej, domowej atmosferze, jakiej nie gwarantują inne prywatne ośrodki odwykowe.

2.

System pracy

Pracujemy w systemie rotacyjnym, dlatego do naszych grup można dołączyć w każdej chwili. System rotacyjny podnosi motywację uczestników i efektywność procesu terapeutycznego. Dzięki temu nasi klienci łatwiej się aklimatyzują. Udziela im się spokój starszych stażem uczestników, którzy etap aklimatyzacji mają już za sobą.
Zadzwoń 24/7

zmagasz się z problemem?
skontaktuj się z nami

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ „OZDROWIENIE”

Świadczymy terapie:

• Terapię stacjonarną (całodobową)
• Spotkania indywidualne i grupowe dla osób współuzależnionych,
• Konsultacje psychoterapeutyczne – psychoterapia indywidualna w zakresie uzależnień

Oferujemy leczenie osób uzależnionych, wykorzystujące najlepsze metody trwałego wychodzenia z nałogu. Sięgamy po doświadczenia i sposoby terapii stosowane przez prywatne ośrodki działające na całym świecie.

Pomagamy pozbyć się piętna alkoholizmu, narkomanii i wielu innych destruktywnych oraz niezwykle mocno utrwalonych nawyków. U nas w końcu nie będziesz sam ze swoim problemem. Będzie z Tobą pracować najlepszy zespół fachowców lekarzy oraz specjalistów od psychoterapii.

Leczenie osób uzależnionych w naszym ośrodku rozpoczynamy od badań lekarskich, których celem jest szczegółowe określenie stanu zdrowia. Jeśli jest to konieczne, pacjent zostaje poddany specjalistycznej detoksykacji, która jest przeprowadzana na miejscu w naszym ośrodku uzależnień.

W trakcie terapii odwykowych zapewniamy fachową opiekę lekarską, a także możliwość pozostawania w kontakcie ze swoim terapeutą również po zakończeniu leczenia przeprowadzonego przez najlepszy w regionie prywatny ośrodek odwykowy Ozdrowienie.

W ramach zajęć dodatkowych możesz też popływać w basenie, pójść na siłownię a w wolnym czasie skorzystać z plaży i kąpieliska .W wyznaczonym czasie będziesz mieć dostęp do kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej i siatkówki.
Dzięki zajęciom rekreacyjno-sportowym, które oferujemy, nie tylko zintegrujesz efekty terapii, ale nauczysz się również nawyków dbania o zdrowy styl życia, które wesprą Cię po wyjściu z Ośrodka.